Gümrükte risk almayın,
riski denetim altına alın.

HAKKIMIZDA

2010 yılında gümrük ve dış ticaret üzerinde denetim, danışmanlık, sonradan kontrol hizmeti, risk analizi ve yönetimi, gümrük uyuşmazlık yönetimi alanların hizmet vermek üzere kurulan CustomsAudit, 2013 yılında yetkilendirilmiş yükümlü sertifikası alım sürecin de danışmanlık hizmeti de vermeye başlayarak sektörde öncülüğünü devam ettirmiş, 2019 yılında İzmir’de şubesini oluşturarak Ege bölgesinde yerinde hizmet vermeye başlamış, Gaziantep, Adana, Bursa başa olmak üzere tüm Türkiye genelinde hizmet vermekte, özel projeler kapsamında yurt dışında da denetim ve danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Keza “global düşün lokal aksiyon al” hareketle, global düzeyde network ağını geliştirmiş, kurduğu çözüm ortaklıkları ile dünya genelinde gümrük ve dış ticaret alanında bilgi ve çözüm sağlayabilen konuma gelmiştir.

VİZYONUMUZ

‘Gümrükte Risk Almayın, Riski Denetim Altına Alın’ sloganımızla çıktığımız bu yolda gümrük süreçlerindeki riski en aza indirmek ve verimliliği arttırıp maliyetleri azaltmak için global düzeyde aranan firma olmak.

MİSYONUMUZ

Küresel düzeyde bilgi akışı da sağlayarak en az maliyetle en hızlı şekilde dış ticaret işlemlerini gerçekleştirmelerinde yetkin ekibimiz ve firmaya özel Account Manager üst düzeyde destek olmak.

DEĞERLERİMİZ

Güvenilir, şeffaf, profesyonel, konuya tüm yönleriyle hâkim, teknolojinin imkanlarından yararlanan, yeni nesil genç, dinamik kadrolarla üst kalitede hizmet sunmayı amaçlayan firmamız, yenilikçi ve butik hizmet anlayışıyla gümrük ve dış ticaret denetim danışmanlığı hizmetlerimizde;

  •  Firma ihtiyaçlarına özgü hizmet modeli altında butik hizmet vermesi
  •  Güçlü iç kontrol mekanizması ile riskin sıfırlanması
  •  Ulaşabilir değil ulaşan çözüm ortağı olan hizmet yaklaşımını İLKE edindik

Counter
130
+
Başarılı YYS Projesi
Counter
53.400
/ YIL
Denetlenen Beyanname
Counter
74
/ AY
Denetlenen Firma
Counter
70
/ YIL
Yıllık Faaliyet Raporu
Testimonial

Akademik kariyeri yanında yirmi yılı aşkın Gümrük Müfettişliği, Daire Başkanlığı ve uluslararası kuruluşlarda Türk Gümrüğünü temsilen Ateşe olarak görev yapmış, gümrük denetimi alanında hizmet veren ilk firmanın kurucu ortağı olan Dr. Mehmet Yıldırım, bilgi birikimini ve deneyimini sizlere sunmaktadır.

Testimonial
Dr. Mehmet YILDIRIM
Kurucu , CustomsAudit

EKİBİMİZ

Gümrük ve Dış Ticaret alanında uzmanlaşmış, mevzuat donanımı yüksek kıdemli personellerimizle, yabancı dile hâkim, teknolojiye yatkın genç kuşağı birleştiren yaklaşımımızla oluşturduğumuz ekibimizle sizlerleyiz. Bünyemizde alanında uzman Gümrük Müşaviri ve Yardımcısı, akademik başarısı yüksek, İngilizceye hakim dinamik personellerimizle hem lokal hem global ölçekte hizmet vermekteyiz.

  •  Gümrük, vergi ve kaçakçılık hukuku uzmanlarımız,
  •  Akademik kadromuz,
  •  Bağımsız ve tarafsız yapımız.

Ekibimiz,
"Sizin Ekibinizdir."

Uluslararası Kalite Standartlarına Uygun Hizmetlerimizle Sektöre Yön Veriyoruz.

Kalite standartlarının ve bilgi güvenliğinin öneminin farkında olan CustomsAudit hizmet anlayışını yönetim standartları belirlenmiş kurumsal yapısı ve sahip olduğu verilerin güvenliğini sağlamış IT çözümleri ile hizmet vermektedir. Sahip olduğumuz ISO 9001 ve ISO 27001 sertifikalarının devamlılığının sağlanması ve hizmet kalitesinin her geçen gün arttırılması için durmadan çalışıyoruz. ISO 9001 ISO 27001